> > Lubuskie

Przewóz osób busem z Polski do Holandii, Niemiec oraz Belgii z województwa lubuskiego

Prowadzimy transport osób komfortowymi i bezpiecznymi busikami. Prosimy o kkontakt pod numerem telefonu +48 721-446-711.

Województwo Lubuskie jest jednym z najmniejszych województw w Polsce. Całość województwa leży na tak zwanych Ziemiach Odzyskanych. Są to coczywiście ziemie odzyskane przez Polskę po powojennym traktacie wersalskim. Kiedyś te tereny należały do Niemiec (III Rzesza Niemiecka), która wśród swoich kooaborantów posiadała równiez takie kraje jak Belgia czy Holandia. Samo woj. lubuskie posiada nieco ponad jeden milion mieszkańców, czyli mniej niż sama Warszawa. Powierzchnia lubuskiego wynosi 13 987 km². Wśród miliona mieszkańców znajduje się wielu naszych Klientów. Woziliśmy ich z woj. Lubuskiego (z dowolnej miejscowości) pod wskazane adresy w krajach UE.

Dojazd do woj. odbywa się na wiele sposobów. Można dostać się tu autokarami, busami, busikami, własnym samolotem, statkiem czy koleją. Na terenie lubuskiego znajduje się również jedno lotnisko, które ulokowane w Babimoście. Jednym słowem województwo jest dobrze skomunikowane. Komunikację tą ułatwia nasza firma przewozowa, która zajmuje się transportem osób z Polski do takich krajó jak Holandia. Belgia czy też do Niemiec. Na terenie województwa znajdują się dwa powiaty grodzkich. Jednym z nich jest powiat gorzowski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługujemy również takie powiaty jak: powiat strzelecko-drezdenecki z siedzibą w Strzelcach Krajeńskich, powiat słubicki z siedzibą w Słubicach, powiat sulęciński z siedzibą w Sulęcinie, powiat międzyrzecki z siedzibą w Miedrzyrzeczu (Międzyrzecz), powiat krośnieński z siedzibą w Krośnie oraz powiat świebodziński z siedzibą w Świebodzinie.

W województwie lubuskim najlepiej rozwiniętymi gałęziami gospodarki są handel i usługi- to dzięki nim wielu miezkańców może wykonywać płatną pracę. Zarobki tu mimo pogranicza z Niemcami nie są zbyt wyoskie, dzięki czemu wielu mieszkańców wyjedża w pozukiwaniu pracy za granicę , tym samym korzystając z usług transportu paczek i przewozu osób różnych podmiotów gospodarczych- w tym korzysta z transportu busem naszej firmy. Dużą role w gospodarce lubuskiego odgrywa również baza hotelowa i usługi związane z wypoczynkiem. Tu tównież królują nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy. Województow Lubuskie dzięki dbałości o ekologoczne aspekty regionu zaczęło przyciągać również zagranicznych inwestorów. Handel zagraniczny oparty jest przede wszystkim o współpracę z Niemcami (70% towarów wyprodukowanych w tym województwie trafia do tego kraju), Włochy (4,1%), Holandia (3,5%) i Dania (3,3%). Niecały jeden procent dóbr wyprodukowanych w tym województwie trafia do Belgii.

Wśród ciekawych miejsc i cyklicznych wydarzeń woj. lubuskiego królują takie atrakcje jak: Lubiatów (powiat wschowski): coroczne Lubuskie Lato Filmowe,Park Mużakowski wpisany na listę UNESCO, dwa parki narodowe: “Ujście Warty” oraz “Drawieński Park Narodowy”, ZOO zoorganizowane w formie rzypominającej safari oraz wielka elektrownia wodna. Działania naszej firmy przewozowej wpisują się w proekologiczne założenie województwa lubuskiego. Jeżdzimy busami o ograniczonym spalaniu paliw.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 721-446-711. Marcinbus to najteńszy i najbezpieczniejsze busy na rynku.