> > > Bledzew

Bledzew

Transport osobowy do Holandii i Belgii Bledzew.

Myśląc o środku transportu za granicę naszego państwa, w większości trafiamy na różne Firmy (my przewozimy Klientów busami). Poczynając od PKS, a kończąc na samochodach. Tak się składa , że w obecnych czasach najbardziej komfortowo jest korzystać z usług spółek przewozowych. My jako taka Spółka jesteśmy do Państwa dyspozycji od wielu lat i posiadamy ogromne praktykę w naszej branży. Posiadamy flotę ponad 20 busików. Właściwie każdy mieszkaniec miejscowości Bledzew , który woli na czas dotrzeć do Niemiec, Holandii, Belgii i z powrotem powinien do nas zadzwonić. Zapewniamy całkiem szybki, a zarazem bezpieczny przejazd w systemie “od drzwi – do drzwi”. Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 721-446-711. Sam przekonaj się, że nasze busy są synonimem komfortu i bezpieczeństwa a wszystko w przystępnej cenie.

Bledzew choć kiedyś było miastem, dziś jest to wieś licząca blisko 4,5 tysiąca mieszkańców. Z lotu ptaka Bledzew wygląda jak wyrwa wśród zielenii pól urawnych i lasów. Jest to również wieś gminna. Wieś leży u brzegów Obry. Jest oddalona od dużego miasta- Gorzowa wielkopolskiego o blisko 26 kilommetrów w linii prostej. W promieniu 10 km znajduje się również Skwierzyna. Olbrzymią atrakcją Bledzewa są wszechobecne lasy oraz jedne z najpiękniejszych w Polsce szlaki kajakowe. Na Obrze odbywa się nie tylko przewóz kajakami, ale również transport śródlądowy.

Bledzew ma wielką historię sięgającą czasów starożytnych. U schyłu starożytności istniał tu gród warowny, który historycznie był umiejscowiony w Wielkopolsce. Bledzew na łamach kart historii zaistniał w kartach ksgiąg cysterskich w 1235 roku. Nasza firma zajmująca się transportem paczek i przewozem osób busami, nie posiada tak wspaniałej historii, ale nasza branża rozwinęła się stosunkowo niedawmo bo po roku 1996. Bledzew w średniowieczu trafił w ręce Niemiec, ale wrócił do Polski w 1326 rou za panowania Władysława Łokietka. W tamtych czasach Belgia i Holandia nie istniały- było to królestwo Niderlandów. Dziś prowadzimy również przewóz osób i paczek na te tereny. W Bledzewie znajdouje się rownież zakon cysterski, który w XVI wieku uległ spolszczeniu- został oswobodzony z protekcji płynącej ze strony Niemiec.

Na terenie Bledzewa znajduje się również wiele zabytków. Do najbardziej słynnych należą: kościół parafialny pod wezwaniem św. Katarzyny oraz dwa w pełni wyposażone dziewietnastowieczne domostwa.

W okolicach Bledzewa znajdują się takie miejscowości i wsie jak: Zemsko, Popowo, Stary Dworek, Krzywokleszcz czy Chycina.

Marcinbus to najlepsze i niezawodne busy. Z nami dojedziesz. m.in do Holandii i Belgii. Zapraszamy do kontaktu! +48 721-446-711