> Promocje

Tanie busy do Holandii – promocje

Marcin Bus to firma zajmująca się organizacją wycieczek busem w Polsce i poza jej granicami. Podejmujemy się między innymi przewozu osób szybkimi busami do Holandii, Niemiec i Belgii. Nasi kierowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem za kółkiem. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też będziemy proponować okresowe oferty specjalne transportu krajowego, a także wygodnych busów do Holandii, oraz innych krajów europejskich. Naszej firmie przewozowej zależy przede wszystkim na komforcie klienta i zadowoleniu z naszych usług. Zachęcamy do sprawdzania naszej strony i korzystania z oferty specjalnej.

Aktualne promocje:

Walentynki z Marcinbusem!

Marcinbus kocha wszystkich swoich Klientów! Życzymy Wam wiele ciepła i miłości w całym życiu! Specjalnie dla Was z okazji Walentynek przygotowaliśmy promocję pt.: “Walentynki z Marcinbusem”, w której do wygrania jest możliwość zakupu dwóch kompletów biletów dla dwóch osób w jedną stronę na dowolnie obsługiwanej przez nas trasie. Cena za jeden komplet biletów wynosi 2 zł brutto!

Jakie są warunki promocji?

– zarezerwuj bilet na przejazd w jednym z dwóch etapów rezerwacji biletów: 14.02.2019 r. – 21.02.2019 r. lub 22.02.2019 r. – 28.02.2019 r.
– opłać zarezerwowany przejazd u kierowcy lub poprzez przelew bankowy do 26.02.2019 r., jeśli rezerwacja biletu była dokonana w pierwszym etapie promocji oraz do 05.03.2019 r., jeśli rezerwacja biletu nastąpiła w drugim etapie obowiązywania promocji.
– dokonaj poprawnego zgłoszenia udziału w promocji poprzez formularz zawarty na stronie: https://goo.gl/forms/59LEaHt2OO5jR3ig1
– zachowaj dokument potwierdzający płatność.
– czekaj na ewentualną odpowiedź z naszej strony o przyznaniu prawa do nabycia biletów w promocyjnej cenie.
– opłać bilety (2 zł + VAT) oraz podziel się z nami Twoim zdjęciem wraz z otrzymaną nagrodą. Zdjęcie zostanie opublikowane na naszym facebookowym fanpagu.
– ciesz się chwilami spędzonymi z bliską Ci osobą.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pełen regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin promocji Walentynki z Marcinbusem

Zakończone promocje:

Regulamin promocji”-10% kupon z gazety”
promcja regulamin